Національна академія правових наук України

17

Поділитися:
04.11.2021 09:19

Привітання президента НАПрН України Олександра Петришина
з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України


 

Щиро вітаю з Днем Державного Прапора України та 30-річчям Незалежності України!

День проголошення Незалежності України навіки ввійшов в історію нашої держави золотою сторінкою біографії, започаткував нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпив його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

24 серпня 1991 року відбулося відновлення державної незалежності України, що увінчало тривалий тернистий шлях українського народу до самостійності. 30 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як держава, здатна утверджувати демократичні цінності, відстоювати гідність та плекати національну ідентичність.

Україна й сьогодні змушена відстоювати своє право на незалежність, на власний вектор розвитку та мирне майбутнє. Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та Незалежності. Кращі сини нашої Батьківщини щодня ризикують життям заради миру та спокою на рідній землі. Низький уклін їм, а також усім тим, хто працює й живе заради неньки України.

Зі святом! Бажаю всім миру та злагоди, родинного затишку, добробуту та любові, творчого натхнення, успіхів у всіх справах заради процвітання України!

Олександр Петришин
Президент Національної академії
правових наук України