Anatolii Tarasenko

05

Поділитися:
16.02.2023 18:56

https://www.facebook.com/nakipelovo/videos/857674535522251

Anatolii Tarasenko
30.12.2022 18:59

Anatolii Tarasenko
Anatolii Tarasenko
12.10.2022 16:59

https://www.youtube.com/watch?v=wUr8QgQsl4U 

 

 

1.

 

Ти переселенець?

Ти емігрантка?

Чи просто не хочеш (або боїшся) йти до суду?

 

Твої проблеми вирішуються у Приватному Палаці Правосуддя

 

2.

 

—  гаджет з монітором і камерою, мікрофоном і колонками (наприклад, смартфон)

—  інтернет. І  чим кращий, тим краще)

—  світле і тихе приміщення

—  підписка у Приватному Палаці Правосуддя та 

     реєстрація у соціальній мережі ataka.ua

 

Що потрібно для гарантовано-результативного зв'язку з судом

 

3.

 

 —  реєстрація на mail.gov.ua   —  створення своєї офіційної електронної пошти

 —  отримання КЕП (кваліфікованого електронного підпису) або на сайті Приватбанку, або ви вже маєте такий підпис у додаткові Дія

 

ВСЕ ЦЕ ВИ ЗНАЙДЕТЕ У ПРИВАТНОМУ ПАЛАЦІ ПРАВОСУДДЯ

 

З чого потрібно розпочинати комфортне правосуддя

 

4.

 

Маючи пошту і КЕП, ви можете спілкуватись в режимі відеоконференції як з судом, так і з вашим представником, як особисто, так і за допомогою адміністраторів відеоконференцій

 

Адміністратори (адміністратори дистанційних проваджень)  —  це підготовлені  спеціалісти, які отримали ліцензію на діяльність у Неурядовій судовій адміністрації і, як члени міжнародної профспілки, відповідають за бездоганну комунікацію з судами

 

5.

 

Щоб стати адміністратором, необхідно пройти навчання і здати екзамени у НСА. 

 

Адміністратори отримують погодинну оплату за надання послуг зв'язку по всій планеті (поки  —  лише з судами України)*

 

6.

 

Зали (кабінети) Приватного Палацу Правосуддя  —  місце, з якого відбувається спілкування з судами, це віртуальне приміщення, яке має кожен користувач Палацу 

 

Адміністратори наразі створюють мережу реальних Залів як в Україні, так і за її межами  —  у країнах перебування біженців чи мігрантів

 

7.

 

Палац рекомендує окремих адвокатів та адвокатські об'єднання для співпраці по наданню допомоги на платформах Приватного Палацу Правосуддя, а також за допомогою хабу відеоконференцій ataka.ua.

 

Підписка BRAND  —  це гарантія професіоналізму вашого представника чи спеціаліста. Реєструйтесь!

 

8.

 

Крім використання справжньої соціальної мережі, користувачі можуть здійснювати відеоконференції для проведення навчання, надання різних послуг та здійснення торгівельних операцій.*

 

Приватний Палац Правосуддя  —  це широкі ворота у світ відеоконференцій  —  унікальний механізм дистанційного вирішення усіх проблем.*

Anatolii Tarasenko
03.10.2022 16:01

https://www.youtube.com/watch?v=wUr8QgQsl4U 

Anatolii Tarasenko
28.08.2022 16:53

https://www.youtube.com/watch?v=2mBbi-jfjOo&t=14s

Anatolii Tarasenko
31.07.2022 15:44

””

Перша в історії слідча дія в режимі відеоконференції

 

Anatolii Tarasenko
30.07.2022 20:24

Перша в історії слідча дія в режимі відеоконференції

 

Anatolii Tarasenko
06.06.2022 17:28

 

 

Anatolii Tarasenko
06.06.2022 17:00

 

Anatolii Tarasenko
27.05.2022 23:22

 

Anatolii Tarasenko
05.05.2022 20:36

 

Anatolii Tarasenko
24.04.2022 15:51

 

Anatolii Tarasenko
11.04.2022 15:41

 

Anatolii Tarasenko
10.04.2022 18:51

 

Anatolii Tarasenko
10.04.2022 18:36

 

Anatolii Tarasenko
24.03.2022 15:48

Anatolii Tarasenko
24.03.2022 15:45

Президент Зеленський

Anatolii Tarasenko
05.02.2022 19:19

 

Anatolii Tarasenko
05.02.2022 19:18

 

 

Anatolii Tarasenko
19.01.2022 11:39

Арешт Порошенка. Як це було 19-го...

7373stashis

 

 

Anatolii Tarasenko
17.01.2022 12:10

Арешт Порошенка. Як це було

7373stashis

 

 

Anatolii Tarasenko
02.01.2022 12:05

7373stashis

 

Anatolii Tarasenko
Anatolii Tarasenko
31.12.2021 17:49

Anatolii Tarasenko
25.12.2021 16:07

Інформація про відеоконференції

далі буде

Anatolii Tarasenko
25.12.2021 16:05

Інформація про відеоконференції

далі буде

Anatolii Tarasenko
25.12.2021 16:02

Коротка інформація про відеоконференції

далі буде

Anatolii Tarasenko
17.12.2021 08:59

Поясню нашу велику помилку

Мова йде про рішення якогось судді в раші, який написав скільки поглинають грошей і їжі окремі райони луганської і донецької народної республіки.

Це ми вважаємо їх рішення якимсь самовикриттям і зашкваром. Все  —  не так.

Вуси там зараз відбиваються від питань про військовослужюовців і їх кількість на Донеччині, а ми з дитячим захопленням плескаємо у долоні герою-судді, який … Який що?!

От і поясню.

Там існує добре організований і добре змащений механізм правосуддя. Пишу без лапок, адже це визнана міжнародною спільнотою система органів та організацій, які розглядають звичайні злочини. Подивіться на цей процес і отримайте правдиву відповідь на питання про “помилковість” чиїхось рішень.

Крадіжка. Хтось у когось щось поцупив. Потрібно розслідувать цей факт? Потрібно. Хто в раші цим займається? Слідчий комітет. Хто його очолює? Бастрикін. Він може помилитись? Ні. Відповідь на одне питання вже знайшли. 

Отже, слідчі встановили щось, що варте винесення вироку судом. 

Тепер вступає в діло прокуратура. Може прокурори РФ можуть помилитися, обвинувачуючи когось у банальному правопорушенні? Відповідь очевидна.

Таким чином, плід багатьох мізків і рук, заточених на виконання лініїпутіна був запущений до чергового ща-бля їх правоохоронної вежі  —  суду.

Тут і розгорілася драма, яка закінчилась відомим всім, але вже заблокованим рішенням судді.

Але ж там існує ще й адвокатура! От вона і шепотіла (бо вголос там це говорити не можна), що ашипка вишла, що ніякого ДНР і ЛНР не існує, що солдатики не можуть їсточки державне на чужій землі, що раз Путін каже, що іхтамнєт, то він же не може помилитись?! Адвокати першими озвучили думку офіційного рупора кремля, та хто ж їх послухає…

Виникає питання: так як же так?! Як могло бути обнародувано таке зізнавальне рішення, яке протирічить мінським угодам, різним норманським форматам і будапештським меморандумам з відеоконференціями путінбайден?

А от тут і знаходиться місце, де їх собака зарита.

Справа в тім, що існує дві “правди” в раші: одна правда для своїх і інша “правда”  —  для всіх інших.

Я  —  про їх правду. Без лапок. Без жартів. Реальну.

Так у рішенні все так і написано, як це для внутрішнього споживання і передбачено.

Покарати того, хто шкодить армії-визволителю. Чи виконана ця задача? Сто відсотків.

Розслідувати злочини на землях імперії. Чи виконана ця задача. Блискуче.

Судовим рішенням закріпити у свідомості і підсвідомості правоохоронців, суддів, адвокатів, політиків, громадян живих і ненароджених просту істину: расіянігдєнєзаканчіваєца. Чи виконана головна задача? Дайте самі відповідь.

Для їх внутрішнього споживання  —  це вишенька на тортику сучасної політики. Адже всі ті, хто створив це чудо юриспруденції будуть нагороджені і всіляко підтримані. Всі. Без винятку. Навіть адвокати, які не посміють написати, що бастрикінці сфальшували накази МО про постачання армійських делікатесів для тисяч відпускників.

Така вона зараз, рашапутіна.

https://enigma.club/articles/suddya-pomilivsya

 

Anatolii Tarasenko
15.12.2021 14:17
Казалось бы, ну какая разница в языке читателя и писателя на тему только опосредовано связанную с изложением текста? Можно же сказать вслух, можно спеть. Даже матерные частушки харьковских фанатов доказывают, что свобода виражения своей позиции не очень то ограничена наречиями. Так ведь?
Так, да вот только с одним из языков так не получается.
Есть враждебный украинскому язык, который на языке моего изложения принято считать русским. Ну типа язык Руси. И хотя на нем бегло разговаривают и боевые буряты, и мультинациональные воры в законе - все равно он как бы считается государственным языком нескольких стран и межнациональным языком в том числе ООН. Такая уж историческая традиция, ничего не поделаешь.
Да вот только именно язык, а не государственные образования стал образцом лжи и манипуляции как сегодняшних событий, так и исторических реалий ближайшей и отдаленной ретроспективы.
Возьмем для сравнения три аспекта жизни этого средства коммуникации: закони, учебники и википедия. И что мы видим? То, что написано на русском языке в основной своей массе переврано и сфальсифицировано. И этот процесс продолжается дальше и края с концом не видать! Можна писать сотни докторских работ по теме лженаучности решений конституцыонного суда, но попробуйте это защитить это на русском! Можно выступать с лекциями перед студентами и школьниками об ужасах комрепресий, но поробуйте найти эти ужаси в современных книжках для старших классов... Хорошо, это хоть как то можна объяснить автототалитарным режимом в той или иной стране, но как можно конролировать интернет, скажите вы. А просто. Языком. Письменным. И очень успешно.
Вы попробуйте внести изменения в статьи о "присоединении крыма к российской федерации". Что? Не сохранились? Ай-ай-ай... А ви знаете, что дело здесь только и исключительно в языке? На остальных сотнях языков правду написать можно. А вот на языке агрессора - нет. И не потому, что принято какое-то планетарное решение или есть аналогичное в мировом правительстве и суде. Нет. Язык не предполагает правды. Не предполагает даже альтернативную точку зрения. И это его сегодняшняя особенность. Еще раз: не в носителях дело, не в государственном принуждении или боязни санкций - дело в сегодняшнем качестве рускаваписьменнава. Это язык-лгун.
Конечно, в будущем будет отработан механизм покаяния и даже списание ашипак на пу, лу или еще какое-нибудь ху, но вот сегодня язык оказался заложником его исторической миссии - обоснование такого же как и он мира.
Можно часами смотреть на издивательства в руских тюрьмах, но печатная информация об этом сохранится либо на другом языке, либо недолго. Или перевранная до неузнаваемости с обвинениями во всех тяжких навальних и сокамерников.
Язык не привязан к территории. Язык не привязан к людям и организациям. Язык житет своей мерзкой жизнью, где документы на совете безопасности одной очень уважаемой организации не содержит правды, не включает объективную оценку и не видит вокруг равных себе.
Раньше многие называли немецкий языком войны. Этот сегодня с гордостью занял вершину сомнительного пьедестала.
"Я руский забыл бы, забыл поскорей за то, что командует путин "убей"

 

 

Anatolii Tarasenko
15.12.2021 08:16

Продовжуємо співпрацю!

 

 

Anatolii Tarasenko
Anatolii Tarasenko
Anatolii Tarasenko
30.11.2021 09:16

Засідання від 30.11.2021 по справі №550/1517/20 стосовно Уханьової 

Дивіться!

Anatolii Tarasenko
20.11.2021 17:16

Ми забезпечимо виконаненя цього рішення нашого високого суду!

                                                                                           Державний герб України

Справа № 286/2563/19

У Х В А Л А

19 жовтня 2021 року

Коростенський міськрайонний суд Житомирської області в складі судді Волкової Н.Я., з секретарем Трохимчук І.М., за участі позивача ОСОБА_1 , представника третьої особи ОСОБА_2 , розглянувши в підготовчому судовому засіданні заяву про залучення співвідповідача по цивільній справі за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_3 ,третя особаОвруцька міськарада Житомирськоїобластіпро захист честі, гідності, ділової репутації посадової особи та відшкодування моральної шкоди,

В С Т А Н О В И В:

Відповідно до полоджень ст.259 ч.6 ЦПК України оголошується вступна та резолютивна частини ухвали, складання повного тексту якої відкладається на строк не більше п`яти днів.

П О С Т А Н О В И В :

Позовну вимогупро відшкодування моральної шкоди залишити без розгляду.

Залучити доучасті в справі запозовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_3 ,третя особаОвруцька міськарада Житомирськоїобластіпро захист честі, гідності, ділової репутації посадової особи як співвідповідача власника сайту "Facebook"( ІНФОРМАЦІЯ_1 (ФейсбукІнкорпорейтед)резидент СполученихШтатів Америки,адреса: WillowRd,MenloPark,CA,94025,US.

Підготовче судове засідання по справі за позовом відкласти до 09.00 год. 02.12.2021 року виклик сторін повторити.

Встановити строкдля подання залученим відповідачем відзиву на позов відповідно до вимог ст.178 ЦПК України, однак який не може бути більшим 15 днів з дня отримання ухвали, копія якого з доданими до відзиву документами має бути одночасно направлена позивачеві, з направленням суду документу, що підтверджує таке надіслання (надання).

Роз`яснити залученомувідповідачеві право подати зустрічний позов у строк для подання відзиву.

Направити на адресу залученого відповідача копію даної ухвали, позовну заяву з додатками.

Роз`яснитизалученому співвідповідачеві право заявити клопотання про розгляд справи спочатку не пізніше двох днів з дня вручення відповідної ухвали.

Ухвала не оскаржується.

Суддя      Волкова Н.Я.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/100714944

 

Дивіться!

Anatolii Tarasenko
18.11.2021 12:27

Таке не можна пропустити) Ми працюємо за сотоні кілометрів. Дистанційне провадження в дії

Дивіться!

Anatolii Tarasenko
16.11.2021 17:49

Таке не можна пропустити) Ми працюємо за сотоні кілометрів. Дистанційне провадження в дії!

Дивіться!

Anatolii Tarasenko
14.11.2021 13:28

Ще одна можливість загрузити відео!

https://rutube.ru/video/80a4392f56884b96f4ba606131bd139b/

Вітаємо!

Anatolii Tarasenko
14.11.2021 13:25

Ще одна можливість загрузити відео!

https://rutube.ru/video/80a4392f56884b96f4ba606131bd139b/

Вітаємо!

Anatolii Tarasenko
14.11.2021 13:21

Ще одна можливість загрузити відео!

Вітаємо!

Anatolii Tarasenko
12.11.2021 15:57

Це так зараз здобувають собі гетьманські клейноди? Це таке у нас культурне середовище? Це як зараз перекласти на сучасну українську слово "ДАХ"?!

Далі буде!

Anatolii Tarasenko
12.11.2021 10:38

Справа Мельника

https://vkz.court.gov.ua/conference?id=394979&liteMode=0

Ми переможемо!

Anatolii Tarasenko
05.11.2021 20:35

Справа Дериглазова:

Ми переможемо!

Anatolii Tarasenko
30.10.2021 09:58

В атаку на Мережу!

http://cnet.com.ua/

Мережа С

Anatolii Tarasenko
29.10.2021 17:32

В атаку!

Anatolii Tarasenko
29.10.2021 17:30

В атаку!

 

Anatolii Tarasenko
28.10.2021 11:34

Він буде вести першу відеоконференцію з людиною, яка полетить на Марс)  

Deep Purple

В атаку!

 

 

Anatolii Tarasenko
28.10.2021 08:48

Як думаєте, хто буде вести першу відеоконференцію з людиною, яка полетить на Марс? Маск, я до тебе звертаюсь!

Звичайно ж ataka.ua! 

Це НЕ НАША МЕТА - це буденна подія в нашій діяльності.

Все буде! Все буде, АТАКА!

В атаку!

 

 

Anatolii Tarasenko
28.10.2021 08:43

Перша відеоконференція з людиною, яка летить у космос

Корольов - Гагарін

 

Anatolii Tarasenko
28.10.2021 08:41

Перша відеоконференція з Місяця

І поки остання

 

Anatolii Tarasenko
27.10.2021 11:53

Фільм-притча, фільм-пророцтво, фільм-пам"ятник

 

 

Anatolii Tarasenko
27.10.2021 11:51

У нас погані новини: бізнес-місія зараз неможлива…

”Шановні учасники бізнес місії!

Повідомляємо, що, на жаль, через перенесення візиту Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля до Албанії, Бізнес Форум в рамках офіційного візиту відбудеться в інші дати.

Ми будемо інформувати Вас щодо нових деталей та дат організації Бізнес місії.

Принагідно просимо вибачення за незручності!

З повагою / With best regards…”

 

 

Anatolii Tarasenko
22.10.2021 11:44

У нас погані новини: бізнес-місія зараз неможлива...

"Шановні учасники бізнес місії!

Повідомляємо, що, на жаль, через перенесення візиту Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля до Албанії, Бізнес Форум в рамках офіційного візиту відбудеться в інші дати.

Ми будемо інформувати Вас щодо нових деталей та дат організації Бізнес місії.

Принагідно просимо вибачення за незручності!

З повагою / With best regards..."

 

 

Anatolii Tarasenko
20.10.2021 12:05

Дистанцыйний процес. Як вони його бачать

Участь у судовому засіданні не виходячи з дому: покрокова інструкція або яких вимог необхідно дотримуватись, щоб це стало реальністю

 
 

Одеський окружний адміністративний суд повідомляє, що статтею 195 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено можливість проведення судових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів учасників судових справ. 

Використання власних технічних засобів учасниками судових засідань є ефективною альтернативою особистій присутності, що сприяє економії часу, ресурсів та оперативності судового розгляду.

Так, особам не потрібно витрачати час на трансфер до суду, що особливо суттєво під час застосування обмежень руху громадського транспорту, а всі необхідні документи будуть поряд.  

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 суд просить відповідально ставитися до підтримки безпечних для життя і здоров’я умов, як працівників суду так і відвідувачів, та вжити заходів щодо участі у судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

У інфографіці, підготовленою Одеським окружним адміністративним судом, вказано як саме зареєструватись та створити власний електронний кабінет.

Одеський окружний адміністративний суд

 

Anatolii Tarasenko
20.10.2021 08:15

Advocate's Speech and Result

Advocate's Speech and Result

 

Anatolii Tarasenko
17.10.2021 15:53

Відкритий суд. Харків

Так молоді, але такі креативні юристи, змінювали традиції правосуддя в сучасній Україні.

Anatolii Tarasenko
17.10.2021 15:24

Відкритий суд! Класна ж ідея!

А тепер - ще й дистанційні судлові засідання!

Anatolii Tarasenko
17.10.2021 15:16

 І хто змусив це робити Європейський суд?

Коротка відповідь: ми

Anatolii Tarasenko
16.10.2021 08:08

Кінець минулого тисячоліття...

Так ми створювали історію

Залишаю тут, щоб кожен міг переконатися, що саме в Україні було започатковано нове судочинство - дистанційні процеси поза межами приміщень суду.

Хай живе і розвивається Приватний Палац Правосуддя!

Anatolii Tarasenko
15.10.2021 18:46

Чудовий фільм! Але якщо уважно дивитись...

Майже документальна історія створення найвідомішої соціальної мережі Фейсбук.

Але якщо уважно придивитись...

Вардо заходить у новий офіс з великою сумкою, але залишає її у прозорій кімнаті для переговорів. Кіноляп? Та ні, так задумувалось.

А от з відсотками (долями) Фейсбуку так зовсім смішно.

Спочатку у Вардо 30 відсотків. Потім 1 328 334 акції, які відповідають 34,4 відсотків від 100.

У Марка ії стане 51, хоча було 60.

У Шона 6,47, у Дастін 6,81 (хоча було 5 при розподілі 65/30/5), а у Пітера аж 7!

Плюсуємо у стовпчик:

51

+

6,81

+

6,47

+

7.00

=

.......... 105,68!!!

Ну і хто з нас помилився?!)))

Anatolii Tarasenko
Anatolii Tarasenko
13.10.2021 03:31

IMG_8256

Anatolii Tarasenko
11.10.2021 13:00

Це місто скоро буде обирати голову. Бо поки безголове)

Anatolii Tarasenko
Anatolii Tarasenko
06.10.2021 20:18

унікальні кадри...

Anatolii Tarasenko
05.10.2021 09:26

Anatolii Tarasenko
Anatolii Tarasenko
02.10.2021 16:58

у захваті!

Anatolii Tarasenko
02.10.2021 10:20

Так знайомо...

Anatolii Tarasenko
Anatolii Tarasenko
02.10.2021 06:44

Європейський суд з прав людини, Страсбург

Anatolii Tarasenko
02.10.2021 06:42

П’ЯТИЙ РОЗДІЛ

СПРАВА ДЕРИГЛАЗОВА ТА ІНШИХ проти УКРАЇНИ

(Заяви № 42363/18 та 5 інших -

див. доданий список)

СУД

СТРАСБУРГ

30 вересня 2021 року

Це рішення є остаточним, але воно може підлягати редакційному перегляду.


У справі "Дериглазов та інші проти України"

Європейський суд з прав людини (п’ята секція), що засідає як Комітет у складі:

Стефані Муру-Вікстрьом, Президент,
Йован Ілієвський,
Маттіас Гуйомар, судді,
та Вікторія Марадудіна, виконуюча обов’язки заступника секретаря відділу,

Обговоривши конфіденційні питання 9 вересня 2021 р.,

Виносить таке рішення, яке було ухвалене на цю дату:

ПРОЦЕДУРА

1. Справа виникла в заявах проти України, поданих до Суду відповідно до статті 34 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (далі - "Конвенція") на різні дати, зазначені у таблиці, що додається.

2. Уряду України (далі - Уряд) було повідомлено про заяви.

ФАКТИ

3. Перелік заявників та відповідні деталі заявок наведені в таблиці, що додається.

4. Заявники скаржилися на неналежні умови їх утримання та на відсутність у національному законодавстві будь -якого ефективного засобу правового захисту. У заявці № 42363/18 заявник також подав інші скарги відповідно до положень Конвенції.

ЗАКОН

ПРИЄДНАННЯ ЗАЯВ
5. Беручи до уваги подібний предмет заяв, Суд вважає за доцільне розглядати їх спільно в єдиному рішенні.

ЛОКУССЬКІ СТАНДІ ГОЛОВИ М.С. ВАЛЕРІЇ ОЛЕКСАНДРІВНИ (ЗАЯВКА № 10720/20)
6. Щодо скарг, заявлених заявником у заяві №. 10720/20, Суд зазначає, що заявник помер 8 грудня 2020 року, поки справа перебувала на розгляді у Суді. Дружина заявника, пані Валерія Олександрівна Голова, просила розглянути заяву замість свого чоловіка. Беручи до уваги її прецедентну практику (див., Наприклад, справу Benyaminson проти України, № 31585/02, § 83, 26 липня 2007 р., Та Horváthová проти Словаччини, № 74456/01, §§ 25-27, 17 Травня 2005 р.), Суд не бачить підстав для відмови у задоволенні клопотання. Однак у цьому тексті все одно буде зроблено посилання на заявника.

СТВЕРДЖУВАНЕ ПОРУШЕННЯ СТАТТІ 3 І 13 КОНВЕНЦІЇ
7. Заявники скаржилися переважно на неадекватні умови їх утримання та відсутність ефективного засобу правового захисту у зв'язку з цим. Вони посилалися на статті 3 та 13 Конвенції, які звучали так:

Стаття 3

"Ніхто не може зазнавати катувань, нелюдського або такого, що принижує гідність, поводження чи покарання".

Стаття 13

"Кожен, чиї права та свободи, викладені в цій Конвенції, порушені, має мати ефективний засіб правового захисту перед національним органом ..."

8. Суд зазначає, що заявників тримали під вартою у поганих умовах. Деталі затримання заявників зазначені у таблиці, що додається. Суд посилається на принципи, встановлені у його практиці щодо неадекватних умов утримання (див., Наприклад, Муршич проти Хорватії [ВК], № 7334/13, §§ 96-101, ЄСПЛ 2016). Він, зокрема, повторює, що серйозний брак місця у в’язничній камері важить значною мірою як фактор, який слід враховувати для визначення того, чи є описані умови утримання “принизливими” з точки зору статті 3 і можуть розкрити порушення, як поодинці, так і разом з іншими недоліками (див. Муршич, цитоване вище, §§ 122 ‑141, та Ананьєв та інші проти Росії, № 42525/07 та 60800/08, §§ 149‑159, 10 січня 2012 р. ).

9. У провідних справах «Мельник проти України», №. 72286/01, 28 березня 2006 р. Та Сукачов проти України, No. 14057/17, 30 січня 2020 року, Суд вже визнав порушення щодо питань, подібних до тих, що є у цій справі.

10. Дослідивши усі надані йому матеріали, Суд не виявив жодного факту чи аргументу, здатних переконати його дійти іншого висновку щодо допустимості та по суті цих скарг. Беручи до уваги свою прецедентну практику з цього питання, Суд вважає, що в цій справі умови тримання заявників під вартою, як описано у таблиці, що додається нижче, були неадекватними.

11. Суд також зазначає, що заявники не мали у своєму розпорядженні ефективного засобу правового захисту стосовно цих скарг.

12. Отже, ці скарги є прийнятними та розкривають порушення статей 3 та 13 Конвенції.

ІНШІ СТВЕРДЖУВАНІ ПОРУШЕННЯ ЗА ДОСНОВАНИМИ ПРАВОМ
13. У заяві № 42363/18 заявник подав інші скарги, які також порушували питання, передбачені Конвенцією, з огляду на відповідну усталену практику Суду (див. Таблицю, що додається). Ці скарги не є явно необґрунтованими у значенні пункту 3 (а) статті 35 Конвенції, а також неприйнятними з будь-якої іншої підстави. Відповідно, вони повинні бути визнані допустимими. Дослідивши усі наявні у нього матеріали, Суд робить висновок
PʺYATYY ROZDIL

SPRAVA DERYHLAZOVA TA INSHYKH proty UKRAYINY

(Zayavy № 42363/18 ta 5 inshykh -

dyv. dodanyy spysok)

Anatolii Tarasenko
30.09.2021 21:06

адвокат сьогодні

Anatolii Tarasenko
30.09.2021 21:03

я ліворуч?)

Anatolii Tarasenko
30.09.2021 19:33

https://hudoc.echr.coe.int/eng#{%22itemid%22:[%22001-212008%22]}

Рішення ЄСПЛ. По Дериглазову!

Anatolii Tarasenko
29.09.2021 04:22

Чекаємо рішення ЄСПР. По Дериглазову

Anatolii Tarasenko
Anatolii Tarasenko
28.09.2021 05:13

 

Другий збірний україномовний музичний альбом хвали та поклоніння «Всім серцем» Apple Music – https://bit.ly/amwholeheart2021 Spotify – https://bit.ly/spwholeheart2021 Youtube Music – https://bit.ly/ymwholeheart2021 Deezer – https://bit.ly/dzwholeheart2021 iTunes – https://bit.ly/itwholeheart2021 Мінус: https://bit.ly/minus-tyzimnou https://wholeheart.live Instagram – https://www.instagram.com/wholeheart…. Facebook – https://www.facebook.com/wholeheart.live Telegram – https://t.me/wholeheart Всі права захищені Record label – (c) Upgrade music 2021

Anatolii Tarasenko
27.09.2021 20:11

Другий збірний україномовний музичний альбом хвали та поклоніння «Всім серцем» Apple Music - https://bit.ly/amwholeheart2021 Spotify - https://bit.ly/spwholeheart2021 Youtube Music - https://bit.ly/ymwholeheart2021 Deezer - https://bit.ly/dzwholeheart2021 iTunes - https://bit.ly/itwholeheart2021 Мінус: https://bit.ly/minus-tyzimnou https://wholeheart.live Instagram - https://www.instagram.com/wholeheart.... Facebook - https://www.facebook.com/wholeheart.live Telegram - https://t.me/wholeheart Всі права захищені Record label - (c) Upgrade music 2021

Anatolii Tarasenko
27.09.2021 14:22

це про франшизу

Anatolii Tarasenko
27.09.2021 10:29

це про франшизу

Anatolii Tarasenko
27.09.2021 07:08

просто відеотрансляція

Anatolii Tarasenko
25.09.2021 16:23

Дивіться!) Там маленька дівчинка...

Anatolii Tarasenko
25.09.2021 13:46

https://www.facebook.com/tarasenko.info/videos/10225375322238423

Дещо про Харків. Хоч і не пряма трансляція

Anatolii Tarasenko
25.09.2021 13:45

 

Дещо про Харків. Хоч і не пряма трансляція

Anatolii Tarasenko
24.09.2021 16:28

Дещо про Харків. Хоч і не пряма трансляція

Anatolii Tarasenko
24.09.2021 14:43

Anatolii Tarasenko
23.09.2021 14:17

Спроба репосту

Anatolii Tarasenko
Anatolii Tarasenko
23.09.2021 09:21

Реклама нашого рекламного сюжету

Anatolii Tarasenko
20.09.2021 17:07

Зала засідання Приватного палацу правосуддя. Центр управління правосуддям

Anatolii Tarasenko
Anatolii Tarasenko
18.09.2021 17:30

UA - Киянин вирішив перевірити, чи є в прокуратури інтернет. Володимир Фльонц послав у Голосіївську прокуратуру Києва електронну заяву про злочин. Та не прийняла. А от суд позов на саму прокуратуру по емейлу взяв. І Володимир процес виграв. Тепер хоче довести, що скаржитися, не вилазячи з-за комп’ютера – цілком реально.

Випуск ТСН.19:30 за 27 березня 2015 року

RU - Киевлянин решил проверить, есть ли у прокуратуры интернет. Владимир Фльонц послал в Голосеевскую прокуратуру Киева электронное заявление о преступлении. Она не приняла. А вот суд иск на саму прокуратуру по емейлу взял. И Владимир процесс выиграл. Теперь хочет доказать, что жаловаться, не вылезая из-за компьютера - вполне реально.

Выпуск ТСН.19:30 за 27 марта 2015 года

Anatolii Tarasenko
15.09.2021 08:09

Онлайн трансляція засідання «Вбивства людей 20.02.2014 під час Євромайдану» (Святошинський районний суд міста Києва, 15.09.2021, 11:00​)

 

Anatolii Tarasenko
12.09.2021 07:21

https://www.instagram.com/khcc.center/live/

Інстаграм

 

Anatolii Tarasenko
Anatolii Tarasenko
12.09.2021 07:14

Наживо! 

 

 

Anatolii Tarasenko
11.09.2021 05:31

https://vodmanager.coe.int/cedh/webcast/cedh/2021-09-10-1/lang

Все змінилося! 

І це все ми…

 

Anatolii Tarasenko
11.09.2021 05:29

https://vodmanager.coe.int/cedh/webcast/cedh/2021-09-10-1/lang

Все змінилося! 

І це все ми…

 

Anatolii Tarasenko
11.09.2021 05:28

ЄСПЛ

Все змінилося! 

І це все ми...

 

Anatolii Tarasenko
10.09.2021 12:54

Відео з минулого року...

Все змінилося...

 

Anatolii Tarasenko
10.09.2021 10:21

Гумора вам у стрічку)

Anatolii Tarasenko
09.09.2021 06:50

 Спроба трансляції! 

Онлайн трансляція засідання по справі №911/3730/16 про банкрутство ТОВ «Цемлайн» (Господарський суд Київської області, 9.09.2021, 10:50)

Anatolii Tarasenko
09.09.2021 06:27

 Слідкуйте!

Anatolii Tarasenko
09.09.2021 06:20

Відео про Європейський суд 

 Слідкуйте за новинами!

Anatolii Tarasenko
09.09.2021 05:52

https://youtu.be/ivza-ghgaKo

 Слідкуйте за нашими новинами!

Anatolii Tarasenko
09.09.2021 05:42

 Приватний Палац Правосуддя!

 Слідкуйте за нашими новинами!

Anatolii Tarasenko
09.09.2021 05:39

 Наш герб!

 Слідкуйте за нашими новинами – осінь обіцяє бути гарячою!

Anatolii Tarasenko
07.09.2021 21:07
Не зважаючи на певні труднощі в роботі Першого Приватного Палацу Правосуддя, ми успішно розвиваємо нову хвилю Проекту – створюємо об’єднання професіоналів у галузі надсучасних послуг для людей та організацій, а саме започаткували профспілку Неурядових судових адміністраторів, куди ввійдуть і адміністратори (спеціалісти), які об’єднуються у малочисельну, але у перспективі дуже впливову асоціацію – альянс спеціалістів у галузі проведення дистанційного процесу під час досудового розслідування (дізнання). Слідкуйте за нашими новинами – осінь обіцяє бути гарячою!
Anatolii Tarasenko
07.09.2021 21:06
Не зважаючи на певні труднощі в роботі Першого Приватного Палацу Правосуддя, ми успішно розвиваємо нову хвилю Проекту – створюємо об’єднання професіоналів у галузі надсучасних послуг для людей та організацій, а саме започаткували профспілку Неурядових судових адміністраторів, куди ввійдуть і адміністратори (спеціалісти), які об’єднуються у малочисельну, але дуже у перспективі дуже впливову асоціацію – альянс спеціалістів у галузі проведення дистанційного процесу під час досудового розслідування (дізнання). Слідкуйте за нашими новинами – осінь обіцяє бути гарячою!
Anatolii Tarasenko
07.09.2021 11:41
Вас здивує, але сертифіковане навчання спеціалістів Неурядової судової адміністрації у нас здійснюють… самі адміністратори. Так, вони не закінчили Стенфорд, Гарвард чи Мудрого, вони не працювали на високих посадах у поліції, міністерствах чи прокуратурі. Але вони мають досвід. Великий практичний досвід. І він допоможе сотням і тисячам новоприбулих профі надати найдосконалішу допомогу по всьому світу. Допомогу у дистанційному провадженні і безпосередньому процесі спілкування за тисячі кілометрів без перельотів-переїздів, витрат-збитків, втрачених нервів і добових очікувань з моря погоди. Ще декілька висококласних спеців приєднались до кафедри прикладного правознавства. А, точніше, правозастосування, де рівень ваших знань юриспруденції не повинен впливати на можливість особисто спостерігати за процесом розгляду ваших позовів і клопотань. Хочете навчитись цій новій професії? Хочете її викладати своїм ще невідомим учням? Хочете заробляти в цьому бізнесі? Франшиза до Ваших послуг!
Anatolii Tarasenko
04.09.2021 10:12
Справа Ендрю https://www.youtube.com/watch?v=3aPoaBu9yEw&list=PLdtBlbqvpeu8chJeCznqbtXj87_2seyYE&index=49&t=2s&ab_channel=%D0%A2%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B9
Anatolii Tarasenko
03.09.2021 15:30
А це розробка наших партнерів. Оцініть! https://argo.argoflow.io/protocol%25E2%2584%2596349344.pdf.sl?sl=6131fdda0599b263966e5f8b
Anatolii Tarasenko
24.08.2021 19:25
Поздоровляю з Днем Незалежності України!
Anatolii Tarasenko
22.08.2021 08:14
Слава Україні! Героям слава!
Anatolii Tarasenko
22.08.2021 06:47
Слав Україні! Героям слава!
Anatolii Tarasenko
19.08.2021 20:14
Ми перші і кращі спеціалісти (адміністратори) Неурядової судової адміністрації (АТАКА) І ми майже завершили створення не лише сайтів ataka.ua та родину сайтів ata-ka, але і мобільний додаток до кращої програми залучення спеціалістів Профспілки адміністраторів
Anatolii Tarasenko
19.08.2021 15:23
https://www.youtube.com/watch?v=QUW7PvvbbO4&ab_channel=earMUSIC Ми перші і кращі спеціалісти (адміністратори) Неурядової судової адміністрації (АТАКА)
Anatolii Tarasenko
08.08.2021 20:33
Судове засідання в режимі відеоконференції щодо скарги на бездіяльність Генерального прокурора https://www.youtube.com/watch?v=DUykXenOOaI&list=PLE7458F31D8D584B0&index=51&ab_channel=%D0%A2%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B9
Anatolii Tarasenko
08.08.2021 20:31
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕЛЕКТРОННА ДЕМОКРАТІЯ» Сюжет в новинах ТВі "Сьогодні" від 02.03.2015 Заяву до суду або в прокуратуру можна подати електронною поштою Крапку в цьому питанні поставила ухвала суду за скаргою голови громадської організації “Електронна демократія”, що зобов’язала прокуратуру прийняти заяву в електронній формі. Більше того, скарга до суду також була подана у вигляді електронного документу. Подробиці на сайті — http://ed.org.ua/e-court/ © 2015, Всі права належать авторам сюжету. https://www.youtube.com/watch?v=XqrofF5Ye90&list=PLE7458F31D8D584B0&index=42&t=9s&ab_channel=E-DemocracyNGO
Anatolii Tarasenko
08.08.2021 16:54
Наша практика в Європейському суді з прав людини https://www.youtube.com/watch?v=ivza-ghgaKo&ab_channel=%D0%A2%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B9
Anatolii Tarasenko
08.08.2021 16:51
Пісні - 30 років, кліпу - 20 https://www.youtube.com/watch?v=bQkTXSwhqZc&list=RDbQkTXSwhqZc&start_radio=1&ab_channel=%D0%A2%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B9 И Павлова не променяю Поле На Елисейские и Марсовы Поля!
Anatolii Tarasenko
08.08.2021 09:03
Наша Адвокатська корпорація "Тарасенко і партнери" http://tarapar.com/
Anatolii Tarasenko
08.08.2021 08:35
Я спеціаліст Неурядової судової адміністраціі
Anatolii Tarasenko
08.08.2021 08:33
Все