Anatolii Tarasenko
https://www.facebook.com/nakipelovo/videos/857674535522251
https://www.youtube.com/watch?v=wUr8QgQsl4U
1.
Ти переселенець?
Ти емігрантка?
Чи просто не хочеш (або боїшся) йти до суду?
Твої проблеми вирішуються у Приватному Палаці Правосуддя
2.
— гаджет з монітором і камерою, мікрофоном і колонками (наприклад, смартфон)
— інтернет. І чим кращий, тим краще)
— світле і тихе приміщення
— підписка у Приватному Палаці Правосуддя та
реєстрація у соціальній мережі ataka.ua
Що потрібно для гарантовано-результативного зв'язку з судом
3.
— реєстрація на mail.gov.ua — створення своєї офіційної електронної пошти
— отримання КЕП (кваліфікованого електронного підпису) або на сайті Приватбанку, або ви вже маєте такий підпис у додаткові Дія
ВСЕ ЦЕ ВИ ЗНАЙДЕТЕ У ПРИВАТНОМУ ПАЛАЦІ ПРАВОСУДДЯ
З чого потрібно розпочинати комфортне правосуддя
4.
Маючи пошту і КЕП, ви можете спілкуватись в режимі відеоконференції як з судом, так і з вашим представником, як особисто, так і за допомогою адміністраторів відеоконференцій
Адміністратори (адміністратори дистанційних проваджень) — це підготовлені спеціалісти, які отримали ліцензію на діяльність у Неурядовій судовій адміністрації і, як члени міжнародної профспілки, відповідають за бездоганну комунікацію з судами
5.
Щоб стати адміністратором, необхідно пройти навчання і здати екзамени у НСА.
Адміністратори отримують погодинну оплату за надання послуг зв'язку по всій планеті (поки — лише з судами України)*
6.
Зали (кабінети) Приватного Палацу Правосуддя — місце, з якого відбувається спілкування з судами, це віртуальне приміщення, яке має кожен користувач Палацу
Адміністратори наразі створюють мережу реальних Залів як в Україні, так і за її межами — у країнах перебування біженців чи мігрантів
7.
Палац рекомендує окремих адвокатів та адвокатські об'єднання для співпраці по наданню допомоги на платформах Приватного Палацу Правосуддя, а також за допомогою хабу відеоконференцій ataka.ua.
Підписка BRAND — це гарантія професіоналізму вашого представника чи спеціаліста. Реєструйтесь!
8.
Крім використання справжньої соціальної мережі, користувачі можуть здійснювати відеоконференції для проведення навчання, надання різних послуг та здійснення торгівельних операцій.*
Приватний Палац Правосуддя — це широкі ворота у світ відеоконференцій — унікальний механізм дистанційного вирішення усіх проблем.*
https://www.youtube.com/watch?v=wUr8QgQsl4U
https://www.youtube.com/watch?v=2mBbi-jfjOo&t=14s
Перша в історії слідча дія в режимі відеоконференції
Перша в історії слідча дія в режимі відеоконференції
Президент Зеленський
Арешт Порошенка. Як це було 19-го...
7373stashis
Арешт Порошенка. Як це було
7373stashis
7373stashis
Інформація про відеоконференції
далі буде
Інформація про відеоконференції
далі буде
Коротка інформація про відеоконференції
далі буде
Поясню нашу велику помилку
Мова йде про рішення якогось судді в раші, який написав скільки поглинають грошей і їжі окремі райони луганської і донецької народної республіки.
Це ми вважаємо їх рішення якимсь самовикриттям і зашкваром. Все — не так.
Вуси там зараз відбиваються від питань про військовослужюовців і їх кількість на Донеччині, а ми з дитячим захопленням плескаємо у долоні герою-судді, який … Який що?!
От і поясню.
Там існує добре організований і добре змащений механізм правосуддя. Пишу без лапок, адже це визнана міжнародною спільнотою система органів та організацій, які розглядають звичайні злочини. Подивіться на цей процес і отримайте правдиву відповідь на питання про “помилковість” чиїхось рішень.
Крадіжка. Хтось у когось щось поцупив. Потрібно розслідувать цей факт? Потрібно. Хто в раші цим займається? Слідчий комітет. Хто його очолює? Бастрикін. Він може помилитись? Ні. Відповідь на одне питання вже знайшли.
Отже, слідчі встановили щось, що варте винесення вироку судом.
Тепер вступає в діло прокуратура. Може прокурори РФ можуть помилитися, обвинувачуючи когось у банальному правопорушенні? Відповідь очевидна.
Таким чином, плід багатьох мізків і рук, заточених на виконання лініїпутіна був запущений до чергового ща-бля їх правоохоронної вежі — суду.
Тут і розгорілася драма, яка закінчилась відомим всім, але вже заблокованим рішенням судді.
Але ж там існує ще й адвокатура! От вона і шепотіла (бо вголос там це говорити не можна), що ашипка вишла, що ніякого ДНР і ЛНР не існує, що солдатики не можуть їсточки державне на чужій землі, що раз Путін каже, що іхтамнєт, то він же не може помилитись?! Адвокати першими озвучили думку офіційного рупора кремля, та хто ж їх послухає…
Виникає питання: так як же так?! Як могло бути обнародувано таке зізнавальне рішення, яке протирічить мінським угодам, різним норманським форматам і будапештським меморандумам з відеоконференціями путінбайден?
А от тут і знаходиться місце, де їх собака зарита.
Справа в тім, що існує дві “правди” в раші: одна правда для своїх і інша “правда” — для всіх інших.
Я — про їх правду. Без лапок. Без жартів. Реальну.
Так у рішенні все так і написано, як це для внутрішнього споживання і передбачено.
Покарати того, хто шкодить армії-визволителю. Чи виконана ця задача? Сто відсотків.
Розслідувати злочини на землях імперії. Чи виконана ця задача. Блискуче.
Судовим рішенням закріпити у свідомості і підсвідомості правоохоронців, суддів, адвокатів, політиків, громадян живих і ненароджених просту істину: расіянігдєнєзаканчіваєца. Чи виконана головна задача? Дайте самі відповідь.
Для їх внутрішнього споживання — це вишенька на тортику сучасної політики. Адже всі ті, хто створив це чудо юриспруденції будуть нагороджені і всіляко підтримані. Всі. Без винятку. Навіть адвокати, які не посміють написати, що бастрикінці сфальшували накази МО про постачання армійських делікатесів для тисяч відпускників.
Така вона зараз, рашапутіна.
https://enigma.club/articles/suddya-pomilivsya
Казалось бы, ну какая разница в языке читателя и писателя на тему только опосредовано связанную с изложением текста? Можно же сказать вслух, можно спеть. Даже матерные частушки харьковских фанатов доказывают, что свобода виражения своей позиции не очень то ограничена наречиями. Так ведь?
Так, да вот только с одним из языков так не получается.
Есть враждебный украинскому язык, который на языке моего изложения принято считать русским. Ну типа язык Руси. И хотя на нем бегло разговаривают и боевые буряты, и мультинациональные воры в законе - все равно он как бы считается государственным языком нескольких стран и межнациональным языком в том числе ООН. Такая уж историческая традиция, ничего не поделаешь.
Да вот только именно язык, а не государственные образования стал образцом лжи и манипуляции как сегодняшних событий, так и исторических реалий ближайшей и отдаленной ретроспективы.
Возьмем для сравнения три аспекта жизни этого средства коммуникации: закони, учебники и википедия. И что мы видим? То, что написано на русском языке в основной своей массе переврано и сфальсифицировано. И этот процесс продолжается дальше и края с концом не видать! Можна писать сотни докторских работ по теме лженаучности решений конституцыонного суда, но попробуйте это защитить это на русском! Можно выступать с лекциями перед студентами и школьниками об ужасах комрепресий, но поробуйте найти эти ужаси в современных книжках для старших классов... Хорошо, это хоть как то можна объяснить автототалитарным режимом в той или иной стране, но как можно конролировать интернет, скажите вы. А просто. Языком. Письменным. И очень успешно.
Вы попробуйте внести изменения в статьи о "присоединении крыма к российской федерации". Что? Не сохранились? Ай-ай-ай... А ви знаете, что дело здесь только и исключительно в языке? На остальных сотнях языков правду написать можно. А вот на языке агрессора - нет. И не потому, что принято какое-то планетарное решение или есть аналогичное в мировом правительстве и суде. Нет. Язык не предполагает правды. Не предполагает даже альтернативную точку зрения. И это его сегодняшняя особенность. Еще раз: не в носителях дело, не в государственном принуждении или боязни санкций - дело в сегодняшнем качестве рускаваписьменнава. Это язык-лгун.
Конечно, в будущем будет отработан механизм покаяния и даже списание ашипак на пу, лу или еще какое-нибудь ху, но вот сегодня язык оказался заложником его исторической миссии - обоснование такого же как и он мира.
Можно часами смотреть на издивательства в руских тюрьмах, но печатная информация об этом сохранится либо на другом языке, либо недолго. Или перевранная до неузнаваемости с обвинениями во всех тяжких навальних и сокамерников.
Язык не привязан к территории. Язык не привязан к людям и организациям. Язык житет своей мерзкой жизнью, где документы на совете безопасности одной очень уважаемой организации не содержит правды, не включает объективную оценку и не видит вокруг равных себе.
Раньше многие называли немецкий языком войны. Этот сегодня с гордостью занял вершину сомнительного пьедестала.
"Я руский забыл бы, забыл поскорей за то, что командует путин "убей"
Продовжуємо співпрацю!
https://www.youtube.com/watch?v=-qip4uUHFgs&ab_channel=StarMediaKids
Засідання від 30.11.2021 по справі №550/1517/20 стосовно Уханьової
Дивіться!
Ми забезпечимо виконаненя цього рішення нашого високого суду!
Справа № 286/2563/19
У Х В А Л А
19 жовтня 2021 року
Коростенський міськрайонний суд Житомирської області в складі судді Волкової Н.Я., з секретарем Трохимчук І.М., за участі позивача ОСОБА_1 , представника третьої особи ОСОБА_2 , розглянувши в підготовчому судовому засіданні заяву про залучення співвідповідача по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 ,третя особаОвруцька міськарада Житомирськоїобластіпро захист честі, гідності, ділової репутації посадової особи та відшкодування моральної шкоди,
В С Т А Н О В И В:
Відповідно до полоджень ст.259 ч.6 ЦПК України оголошується вступна та резолютивна частини ухвали, складання повного тексту якої відкладається на строк не більше п`яти днів.
П О С Т А Н О В И В :
Позовну вимогупро відшкодування моральної шкоди залишити без розгляду.
Залучити доучасті в справі запозовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 ,третя особаОвруцька міськарада Житомирськоїобластіпро захист честі, гідності, ділової репутації посадової особи як співвідповідача власника сайту "Facebook"( ІНФОРМАЦІЯ_1 (ФейсбукІнкорпорейтед)резидент СполученихШтатів Америки,адреса: WillowRd,MenloPark,CA,94025,US.
Підготовче судове засідання по справі за позовом відкласти до 09.00 год. 02.12.2021 року виклик сторін повторити.
Встановити строкдля подання залученим відповідачем відзиву на позов відповідно до вимог ст.178 ЦПК України, однак який не може бути більшим 15 днів з дня отримання ухвали, копія якого з доданими до відзиву документами має бути одночасно направлена позивачеві, з направленням суду документу, що підтверджує таке надіслання (надання).
Роз`яснити залученомувідповідачеві право подати зустрічний позов у строк для подання відзиву.
Направити на адресу залученого відповідача копію даної ухвали, позовну заяву з додатками.
Роз`яснитизалученому співвідповідачеві право заявити клопотання про розгляд справи спочатку не пізніше двох днів з дня вручення відповідної ухвали.
Ухвала не оскаржується.
Суддя Волкова Н.Я.
https://reyestr.court.gov.ua/Review/100714944
Дивіться!
Таке не можна пропустити) Ми працюємо за сотоні кілометрів. Дистанційне провадження в дії
Дивіться!
Таке не можна пропустити) Ми працюємо за сотоні кілометрів. Дистанційне провадження в дії!
Дивіться!
Ще одна можливість загрузити відео!
https://rutube.ru/video/80a4392f56884b96f4ba606131bd139b/
Вітаємо!
Ще одна можливість загрузити відео!
https://rutube.ru/video/80a4392f56884b96f4ba606131bd139b/
Вітаємо!
Ще одна можливість загрузити відео!
Вітаємо!
Це так зараз здобувають собі гетьманські клейноди? Це таке у нас культурне середовище? Це як зараз перекласти на сучасну українську слово "ДАХ"?!
Далі буде!
Справа Мельника
https://vkz.court.gov.ua/conference?id=394979&liteMode=0
Ми переможемо!
Справа Дериглазова:
Ми переможемо!
В атаку!
В атаку!
Він буде вести першу відеоконференцію з людиною, яка полетить на Марс)
Deep Purple
В атаку!
Як думаєте, хто буде вести першу відеоконференцію з людиною, яка полетить на Марс? Маск, я до тебе звертаюсь!
Звичайно ж ataka.ua!
Це НЕ НАША МЕТА - це буденна подія в нашій діяльності.
Все буде! Все буде, АТАКА!
В атаку!
Перша відеоконференція з людиною, яка летить у космос
Корольов - Гагарін
Перша відеоконференція з Місяця
І поки остання
Фільм-притча, фільм-пророцтво, фільм-пам"ятник
У нас погані новини: бізнес-місія зараз неможлива…
”Шановні учасники бізнес місії!
Повідомляємо, що, на жаль, через перенесення візиту Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля до Албанії, Бізнес Форум в рамках офіційного візиту відбудеться в інші дати.
Ми будемо інформувати Вас щодо нових деталей та дат організації Бізнес місії.
Принагідно просимо вибачення за незручності!
З повагою / With best regards…”
У нас погані новини: бізнес-місія зараз неможлива...
"Шановні учасники бізнес місії!
Повідомляємо, що, на жаль, через перенесення візиту Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля до Албанії, Бізнес Форум в рамках офіційного візиту відбудеться в інші дати.
Ми будемо інформувати Вас щодо нових деталей та дат організації Бізнес місії.
Принагідно просимо вибачення за незручності!
З повагою / With best regards..."
Дистанцыйний процес. Як вони його бачать
Участь у судовому засіданні не виходячи з дому: покрокова інструкція або яких вимог необхідно дотримуватись, щоб це стало реальністю
Одеський окружний адміністративний суд повідомляє, що статтею 195 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено можливість проведення судових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів учасників судових справ.
Використання власних технічних засобів учасниками судових засідань є ефективною альтернативою особистій присутності, що сприяє економії часу, ресурсів та оперативності судового розгляду.
Так, особам не потрібно витрачати час на трансфер до суду, що особливо суттєво під час застосування обмежень руху громадського транспорту, а всі необхідні документи будуть поряд.
З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 суд просить відповідально ставитися до підтримки безпечних для життя і здоров’я умов, як працівників суду так і відвідувачів, та вжити заходів щодо участі у судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
У інфографіці, підготовленою Одеським окружним адміністративним судом, вказано як саме зареєструватись та створити власний електронний кабінет.
Advocate's Speech and Result
Advocate's Speech and Result
Відкритий суд. Харків
Так молоді, але такі креативні юристи, змінювали традиції правосуддя в сучасній Україні.
Відкритий суд! Класна ж ідея!
А тепер - ще й дистанційні судлові засідання!
І хто змусив це робити Європейський суд?
Коротка відповідь: ми
Кінець минулого тисячоліття...
Так ми створювали історію
Залишаю тут, щоб кожен міг переконатися, що саме в Україні було започатковано нове судочинство - дистанційні процеси поза межами приміщень суду.
Хай живе і розвивається Приватний Палац Правосуддя!
Чудовий фільм! Але якщо уважно дивитись...
Майже документальна історія створення найвідомішої соціальної мережі Фейсбук.
Але якщо уважно придивитись...
Вардо заходить у новий офіс з великою сумкою, але залишає її у прозорій кімнаті для переговорів. Кіноляп? Та ні, так задумувалось.
А от з відсотками (долями) Фейсбуку так зовсім смішно.
Спочатку у Вардо 30 відсотків. Потім 1 328 334 акції, які відповідають 34,4 відсотків від 100.
У Марка ії стане 51, хоча було 60.
У Шона 6,47, у Дастін 6,81 (хоча було 5 при розподілі 65/30/5), а у Пітера аж 7!
Плюсуємо у стовпчик:
51
+
6,81
+
6,47
+
7.00
=
.......... 105,68!!!
Ну і хто з нас помилився?!)))
Стаття ГО Електронна демократія
Це місто скоро буде обирати голову. Бо поки безголове)
унікальні кадри...
у захваті!
Так знайомо...
Європейський суд з прав людини, Страсбург
П’ЯТИЙ РОЗДІЛ
СПРАВА ДЕРИГЛАЗОВА ТА ІНШИХ проти УКРАЇНИ
(Заяви № 42363/18 та 5 інших -
див. доданий список)
СУД
СТРАСБУРГ
30 вересня 2021 року
Це рішення є остаточним, але воно може підлягати редакційному перегляду.
У справі "Дериглазов та інші проти України"
Європейський суд з прав людини (п’ята секція), що засідає як Комітет у складі:
Стефані Муру-Вікстрьом, Президент,
Йован Ілієвський,
Маттіас Гуйомар, судді,
та Вікторія Марадудіна, виконуюча обов’язки заступника секретаря відділу,
Обговоривши конфіденційні питання 9 вересня 2021 р.,
Виносить таке рішення, яке було ухвалене на цю дату:
ПРОЦЕДУРА
1. Справа виникла в заявах проти України, поданих до Суду відповідно до статті 34 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (далі - "Конвенція") на різні дати, зазначені у таблиці, що додається.
2. Уряду України (далі - Уряд) було повідомлено про заяви.
ФАКТИ
3. Перелік заявників та відповідні деталі заявок наведені в таблиці, що додається.
4. Заявники скаржилися на неналежні умови їх утримання та на відсутність у національному законодавстві будь -якого ефективного засобу правового захисту. У заявці № 42363/18 заявник також подав інші скарги відповідно до положень Конвенції.
ЗАКОН
ПРИЄДНАННЯ ЗАЯВ
5. Беручи до уваги подібний предмет заяв, Суд вважає за доцільне розглядати їх спільно в єдиному рішенні.
ЛОКУССЬКІ СТАНДІ ГОЛОВИ М.С. ВАЛЕРІЇ ОЛЕКСАНДРІВНИ (ЗАЯВКА № 10720/20)
6. Щодо скарг, заявлених заявником у заяві №. 10720/20, Суд зазначає, що заявник помер 8 грудня 2020 року, поки справа перебувала на розгляді у Суді. Дружина заявника, пані Валерія Олександрівна Голова, просила розглянути заяву замість свого чоловіка. Беручи до уваги її прецедентну практику (див., Наприклад, справу Benyaminson проти України, № 31585/02, § 83, 26 липня 2007 р., Та Horváthová проти Словаччини, № 74456/01, §§ 25-27, 17 Травня 2005 р.), Суд не бачить підстав для відмови у задоволенні клопотання. Однак у цьому тексті все одно буде зроблено посилання на заявника.
СТВЕРДЖУВАНЕ ПОРУШЕННЯ СТАТТІ 3 І 13 КОНВЕНЦІЇ
7. Заявники скаржилися переважно на неадекватні умови їх утримання та відсутність ефективного засобу правового захисту у зв'язку з цим. Вони посилалися на статті 3 та 13 Конвенції, які звучали так:
Стаття 3
"Ніхто не може зазнавати катувань, нелюдського або такого, що принижує гідність, поводження чи покарання".
Стаття 13
"Кожен, чиї права та свободи, викладені в цій Конвенції, порушені, має мати ефективний засіб правового захисту перед національним органом ..."
8. Суд зазначає, що заявників тримали під вартою у поганих умовах. Деталі затримання заявників зазначені у таблиці, що додається. Суд посилається на принципи, встановлені у його практиці щодо неадекватних умов утримання (див., Наприклад, Муршич проти Хорватії [ВК], № 7334/13, §§ 96-101, ЄСПЛ 2016). Він, зокрема, повторює, що серйозний брак місця у в’язничній камері важить значною мірою як фактор, який слід враховувати для визначення того, чи є описані умови утримання “принизливими” з точки зору статті 3 і можуть розкрити порушення, як поодинці, так і разом з іншими недоліками (див. Муршич, цитоване вище, §§ 122 ‑141, та Ананьєв та інші проти Росії, № 42525/07 та 60800/08, §§ 149‑159, 10 січня 2012 р. ).
9. У провідних справах «Мельник проти України», №. 72286/01, 28 березня 2006 р. Та Сукачов проти України, No. 14057/17, 30 січня 2020 року, Суд вже визнав порушення щодо питань, подібних до тих, що є у цій справі.
10. Дослідивши усі надані йому матеріали, Суд не виявив жодного факту чи аргументу, здатних переконати його дійти іншого висновку щодо допустимості та по суті цих скарг. Беручи до уваги свою прецедентну практику з цього питання, Суд вважає, що в цій справі умови тримання заявників під вартою, як описано у таблиці, що додається нижче, були неадекватними.
11. Суд також зазначає, що заявники не мали у своєму розпорядженні ефективного засобу правового захисту стосовно цих скарг.
12. Отже, ці скарги є прийнятними та розкривають порушення статей 3 та 13 Конвенції.
ІНШІ СТВЕРДЖУВАНІ ПОРУШЕННЯ ЗА ДОСНОВАНИМИ ПРАВОМ
13. У заяві № 42363/18 заявник подав інші скарги, які також порушували питання, передбачені Конвенцією, з огляду на відповідну усталену практику Суду (див. Таблицю, що додається). Ці скарги не є явно необґрунтованими у значенні пункту 3 (а) статті 35 Конвенції, а також неприйнятними з будь-якої іншої підстави. Відповідно, вони повинні бути визнані допустимими. Дослідивши усі наявні у нього матеріали, Суд робить висновок
PʺYATYY ROZDIL
SPRAVA DERYHLAZOVA TA INSHYKH proty UKRAYINY
(Zayavy № 42363/18 ta 5 inshykh -
dyv. dodanyy spysok)
адвокат сьогодні
я ліворуч?)
https://hudoc.echr.coe.int/eng#{%22itemid%22:[%22001-212008%22]}
Рішення ЄСПЛ. По Дериглазову!
Чекаємо рішення ЄСПР. По Дериглазову
Другий збірний україномовний музичний альбом хвали та поклоніння «Всім серцем» Apple Music – https://bit.ly/amwholeheart2021 Spotify – https://bit.ly/spwholeheart2021 Youtube Music – https://bit.ly/ymwholeheart2021 Deezer – https://bit.ly/dzwholeheart2021 iTunes – https://bit.ly/itwholeheart2021 Мінус: https://bit.ly/minus-tyzimnou https://wholeheart.live Instagram – https://www.instagram.com/wholeheart…. Facebook – https://www.facebook.com/wholeheart.live Telegram – https://t.me/wholeheart Всі права захищені Record label – (c) Upgrade music 2021
Другий збірний україномовний музичний альбом хвали та поклоніння «Всім серцем» Apple Music - https://bit.ly/amwholeheart2021 Spotify - https://bit.ly/spwholeheart2021 Youtube Music - https://bit.ly/ymwholeheart2021 Deezer - https://bit.ly/dzwholeheart2021 iTunes - https://bit.ly/itwholeheart2021 Мінус: https://bit.ly/minus-tyzimnou https://wholeheart.live Instagram - https://www.instagram.com/wholeheart.... Facebook - https://www.facebook.com/wholeheart.live Telegram - https://t.me/wholeheart Всі права захищені Record label - (c) Upgrade music 2021
це про франшизу
це про франшизу
просто відеотрансляція
Дивіться!) Там маленька дівчинка...
https://www.facebook.com/tarasenko.info/videos/10225375322238423
Дещо про Харків. Хоч і не пряма трансляція
Дещо про Харків. Хоч і не пряма трансляція
Дещо про Харків. Хоч і не пряма трансляція
Спроба репосту
Реклама нашого рекламного сюжету
Зала засідання Приватного палацу правосуддя. Центр управління правосуддям
Відео з Інстаграм
UA - Киянин вирішив перевірити, чи є в прокуратури інтернет. Володимир Фльонц послав у Голосіївську прокуратуру Києва електронну заяву про злочин. Та не прийняла. А от суд позов на саму прокуратуру по емейлу взяв. І Володимир процес виграв. Тепер хоче довести, що скаржитися, не вилазячи з-за комп’ютера – цілком реально.
Випуск ТСН.19:30 за 27 березня 2015 року
RU - Киевлянин решил проверить, есть ли у прокуратуры интернет. Владимир Фльонц послал в Голосеевскую прокуратуру Киева электронное заявление о преступлении. Она не приняла. А вот суд иск на саму прокуратуру по емейлу взял. И Владимир процесс выиграл. Теперь хочет доказать, что жаловаться, не вылезая из-за компьютера - вполне реально.
Выпуск ТСН.19:30 за 27 марта 2015 года
Онлайн трансляція засідання «Вбивства людей 20.02.2014 під час Євромайдану» (Святошинський районний суд міста Києва, 15.09.2021, 11:00)
https://vodmanager.coe.int/cedh/webcast/cedh/2021-09-10-1/lang
Все змінилося!
І це все ми…
https://vodmanager.coe.int/cedh/webcast/cedh/2021-09-10-1/lang
Все змінилося!
І це все ми…
Відео з минулого року...
Все змінилося...
Гумора вам у стрічку)
Спроба трансляції!
Онлайн трансляція засідання по справі №911/3730/16 про банкрутство ТОВ «Цемлайн» (Господарський суд Київської області, 9.09.2021, 10:50)
Слідкуйте!
https://youtu.be/ivza-ghgaKo
Слідкуйте за нашими новинами!
Приватний Палац Правосуддя!
Слідкуйте за нашими новинами!
Наш герб!
Слідкуйте за нашими новинами – осінь обіцяє бути гарячою!